Skip to main content

Profil

Profil

Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti...

PARTIS a.s. je jedním z největších evropských výrobců počítačových skříní s výrobní kapacitou 1,000,000 kusů za rok. Závod se nachází 130 km severovýchodně od Prahy a 20km od polských hranic. Dobrá poloha továrny a skladu nám dává příležitost doručit výrobky do jakékoliv evropské země během několika dnů.

Firma Partis a.s. působí na trhu počítačových komponentů od roku 2002, kdy se stala majitelem dřívějšího výrobce počítačových skříní Eurocase Technology, spol s r.o. Od té doby rozvíjí své aktivity na českém i mezinárodním trhu s rostoucí obchodní bilancí. Hlavním oborem firmy je obchodování s počítačovými komponenty a periferiemi, které tak tvoří široké portfolio výrobků.

Dominantní postavení na českém trhu a zároveň významný podíl exportu jsou známkou kvality výrobků, která zůstává hlavním bodem firemní filozofie. Spokojenost na straně zákazníků je důležitým východiskem pro dlouhodobou spolupráci. Ta se firmě Partis a.s. daří vyvíjet s celou řadou distributorů ve více jak deseti evropských zemí.

 

FILOZOFIE FIRMY

Individuální a trvalý vztah k našim obchodním partnerům.

Kvalita: pečlivá kontrola vstupního materiálu a detailní kontrola v každé fázi výrobního procesu, shoda s platnými direktivami CE a hlavních mezinárodních standardů bezpečnosti výrobků (B, GOST, CB, CCZ, EKO-KOM, TUV, VDE).

Flexibilita: individuální řešení, "JUST IN TIME" dodávky.

Podporujeme soustavné odborné vzdělávání zaměstnanců, nabízíme možnost jazykového vzdělávání v pracovní době se zkušenými českými lektory i rodilými mluvčími.

Pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky poskytujeme benefity formou příspěvku, který může být využit při účasti na sportovních, kulturních a vzdělávacích akcích, dále na stomatologické ošetření a ošetření ve zdravotnických zařízeních nehrazené z veřejného zdravotního pojištění, zdravotní pomůcky (stomatologická rovnátka, obruby dioptrických brýlí, ortopedické vložky, zdravotní obuv), výživové doplňky a vitamíny příspěvek na tištěné knihy, včetně obrázkových knih pro děti.

Zaměstnanci mohou využít bezplatné zapůjčení elektrokol z majetku firmy stejně tak jako permanentní vstupenky do ZOO Dvůr Králové nad Labem.

 

Více než 100 zaměstnanců.

Podporujeme soustavné odborné vzdělávání zaměstnanců.

Ekonomické informace

Jsme obchodně výrobní firmou, přičemž tržby za služby představují cca 40% tržeb. Celkový roční obrat činí cca 136mil. Kč. Tržby jsou rovnoměrně rozděleny na tuzemské a zahraniční 50:50%.

Certifikace ISO 9001 a ISO 14001

B, GOST, CB, CCZ, EKO-KOM, TUV, VDE.

iso-9001
iso-14001
 
OPZ

PARTIS a.s. realizuje projekt podpořený z Operačního programu Zaměstnanost, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem.

Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti PARTIS a.s.

Realizace projektu: 1. 10. 2016 - 31. 12. 2016

Projekt řeší nevyhovující úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a nesoulad mezi kvalifikační úrovní zaměstnanců s potřebami zaměstnavatele. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti a zároveň zajistit kvalifikovanou obsluhu nových prvků IT řešení ve firmě.

 

Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti...

© PARTIS a.s.

Kontaktujte nás


PARTIS a.s.
Suchovršice 110
542 32 Úpice
Tel: +420 499 979 215
Email: info@partis.cz