Skip to main content

Obchod

Obchod

case

Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti...

PARTIS a.s. je jedním z největších evropských dodavatelů počítačových skříní a počítačových zdrojů. Závod se nachází 130 km severovýchodně od Prahy a 20km od polských hranic. Dobrá poloha továrny a skladu nám dává příležitost doručit výrobky do jakékoliv evropské země během několika dnů.

Firma Partis a.s. působí na trhu počítačových komponentů od roku 2002, kdy se stala majitelem dřívějšího výrobce počítačových skříní Eurocase Technology, spol s r.o. Od té doby rozvíjí své aktivity na českém i mezinárodním trhu s rostoucí obchodní bilancí. Hlavním oborem firmy je výroba a montáž počítačových skříní, ale významně se zapojila i do obchodování s dalšími počítačovými komponenty a periferiemi, které tak tvoří široké portfolio výrobků.

Dominantní postavení na českém trhu a zároveň významný podíl exportu jsou známkou kvality výrobků, která zůstává hlavním bodem firemní filozofie. Spokojenost na straně zákazníků je důležitým východiskem pro dlouhodobou spolupráci.

Gaming? Je to jako sport, proto Aerocool!

Společnost PARTIS a.s. se stala výhradním distributorem značky Aerocool zabývající se gamingem. RGB podsvícené počítačové skříně a zdroje, profesionální herní křesla a stoly a doplňky.

Někteří špičkoví hráči údajně hrají i 80 hodin týdně. Představ si tak veškerý čas, který trávíš každý týden v práci a vynásob jej dvěma. Proto hráči potřebují ke své "práci" i špičkové vybavení. Produkty značky Aerocool splňují i ty nejnáročněší požadavky moderních hráčů na design i funkčnost.

Staňte se prodejcem prudutků Aerocool (pro podmínky kontaktujte obchod(@)partis.cz nebo si produkty přímo objednejte na www.e-pad.cz.

case
case

Radost a volnost pohybu pro všechny generace. To jsou elektrokola SPIRIT.

PARTIS a.s. je také výrobcem elektrokol značky SPIRIT. V portfoliu našich kol jsou klasické městské modely, skládačky, treková a horská kola a specialitou jsou naše tříkolky. Unikátní výrobek odolný a stabilní díky jedinečné konstrukci umožňuje pohyb i se zdravotním omezením.

Máme 8 let zkušeností na trhu a tisíce prodaných kol. Všechna naše kola sami testujeme a disponujeme profesionálním záručním i pozáručním servisem.

Naše elektrokola prodávájí desítky prodejců nejen v cykloprodejnách po celém Česku i Slovnesku. Kompletní sortiment si můžete prohlédhnout na www.spiritbike.cz.

 

Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti...

© PARTIS a.s.

Kontaktujte nás


PARTIS a.s.
Suchovršice 110
542 32 Úpice
Tel: +420 499 979 215
Email: info@partis.cz