Volná místa

Volná místa

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - CE ve strojní výrobě

Hledáme nové kolegy/ně na pozici montážní dělník-ce výrobní linky. Jedná se o jednoduchou manuální práci, montáž a kompletaci výrobků.

Požadujeme:

Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost.

Minimální vzdělání: základní

Směnný provoz, přijmeme i omezený počet pracovníků do jednosměnného provozu.

Nabízíme:

  • základní hodinová mzda od 97,60 Kč/ hod, výkonnostní prémie,
  • po zapracování osobní ohodnocení,
  • průměrná měsíční mzda po zapracování 23 000 Kč,
  • pololetní odměny,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • příspěvek na volnočasové aktivity (kultura, sport, zdraví),
  • příspěvky na penzijní připojištění,
  • smlouva na HPP,
  • nástup možný ihned nebo dle dohody.

 V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu personalni@partis.cz nebo volejte na tel.: 499979291.

SEŘIZOVAČ

Náplň práce: zajišťování chodu výroby, plnění výrobních objednávek a řešení výrobně-technických záležitostí.

Požadujeme:

Vzdělání strojírenského směru, znalost NJ výhodou, praxe s vedením kolektivu, komunikativnost, kreativita, samostatnost, organizační

schopnosti, ŘP skupiny B.

Nabízíme:

  • mzda po zaučení 30 000,-Kč
  • osobní ohodnocení
  • pololetní odměny
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity (kultura, sport, zdraví)
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • smlouva na HPP
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti...